Отправка формы
01
оригінальний Рідкий Каштан Супер Форте для схуднення худей
безкоштовна консультація

ОРИГІНАЛЬНИЙ Рідкий Каштан Супер Форте ДЛЯ СХУДНЕННЯ

 • Прискорює обмін речовин
 • Спалює зайві калорії
 • Знижує відчуття голоду
 • Зменшує засвоєння жирів
замовити

Рідкий Каштан

Ціна: 370 гривень

Надіслати заявку
як купити рідкий каштан
Що таке Рідкий Каштан

02

Що таке Рідкий Каштан Супер Форте

Що таке Рідкий Каштан Супер Форте Рідкий Каштан Супер Форте

Рідкий Каштан Супер Форте - це загальна назва активних добавок, у складі яких міститься екстракт рослини гуарани, яка росте на території Латинської Америки.

В Рідкому Каштані Супер Форте, крім екстракту плодів гуарани, міститься також екстракт плоду Ямсу Китайського. Зміст активних добавок збалансований таким чином, щоб забезпечити максимальний ефект при схудненні: максимально прискорити обмін речовин, зменшити відчуття голоду, зменшити засвоюваність жирів.

Рідкий Каштан Супер Форте - ефективне схуднення для жінок
Основним компонентом Рідкого Каштана Супер Форте є екстракт насіння Гуарани. дивитися інструкцію

ГУАРАНА (Paullinia cupana). Підсилює обмінні процеси в організмі, сприяє розщепленню жирів, створює ефект енергетичного підживлення, що дозволяє не відчувати втоми (особливо актуально для ведучих активний спосіб життя) і притуплює відчуття голоду.

ЯМС КИТАЙСЬКий (Dioscorea oppsita). Допоміжна речовина, яка сприяє нормалізації гормональних процесів в організмі жінок, зниження рівня холестерину в крові і нормалізації тиску.

Замовити Рідкий Каштан
жидкий каштан заказать
замовити

Рідкий Каштан

Ціна: 370 гривень

Надіслати заявку
Отримайте безкоштовну консультацію
Заповніть форму і наш спеціаліст скоро зв'яжеться з Вами
безкоштовна консультація

03

Схудни з Рідким Каштаном

Будь-яка жінка знає, як важко прибираються зайві кілограми. Щоб мати гарну фігуру, треба докласти масу зусиль. І якщо при звичайній дієті з трудом вдається скинути пару кілограм за місяць, то з таким засобом для схуднення, як Рідкий Каштан Супер Форте - результату можна добитися набагато швидше!

Як схуднити з Рідким Каштаном Схудни з Рідким Каштаном
мінус 5, 10 і навіть 20 кг. на місяць!
також відбувається корекція обєму фігури, особливо в проблемних зонах
збільшується еластичність і відбувається підтяжка шкіри після схуднення
при схудненні пропадає "апельсинова кірка" (ефект лімфодренажа)
Все про Рідкому Каштані

04

Все про Рідкий Каштан

Все про Рідкий Каштан
 1. Звідки походить назва Рідкий Каштан?

  По суті, засіб для схуднення Рідкий Каштан ніякого відношення до каштанів не має і представлений на ринку у вигляді капсул (а не рідини). В Україні Рідкий Каштан існує як біологічно активна добавка. Рідкий Каштан Супер Форте відрізняється від інших Бадів тим, що в його складі крім екстракту плодів гуарани додатково містяться активні речовини з плодів Ямсу Китайського, що дозволяє підвищити ефективність препарату для схуднення.
 2. Особливості Рідкого Каштана Супер Форте?

  Чим відрізняється Рідкий Каштан Супер Форте від інших засобів для схуднення представлених на ринку? В першу чергу - виробником, який забезпечує відповідну якість продукції, і наявністю висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-03/20580 від 15.05.2015 року., яке вже стало в Україні не обовязковим, чим багато і користуються, не пропонуючи якісний продукт.
 3. Як отримати максимальну ефективність від прийому продукту?

  Рідкий Каштан має максимальну ефективність, при дотриманні помірного харчування та активного способу життя. Якщо просто займаючись фітнесом, Ви можете розраховувати на втрату пари кілограм на місяць, то за допомогою Рідкого Каштана такий показник можна поліпшити в кілька разів.
 4. Деякі пишуть, що Рідкий Каштан - обман. Чи Так це?

  Варто зауважити, що у продажу є безліч засобів, які за своїм складом не мають ніякого відношення до Рідкого Каштану і, відповідно, володіють мінімальною ефективністю. І з власного досвіду ми знаємо, те, що в Інтернеті, в основному, позитивні відгуки пишуть продавці продукції, а негативні - їх конкуренти. Тому довіряти Ви можете лише думці та особистому досвіду своїх знайомих або ж тим результатам, які були отримані Вами. Тому на нашому сайті Ви не знайдете жодних відгуків.
 5. Наскільки безпечний Рідкий Каштан?

  Здійснюючи продажі нашого продукту тривалий час, ми не отримали жодної офіційної претензії щодо негативного впливу Рідкого Каштана на організм людини. І все одно, при його прийомі ми радимо уважно ознайомитися з інструкцією, що міститься як у нас на сайті, так і в кожній коробочці продукту, і не перевищувати рекомендовану дозу прийому.
Схудни з рідким каштаном