Отправка формы
01
реальні відгуки Рідкий Каштан Супер Форте худей
безкоштовна консультація

Відгуки покупців про Рідкий Каштан Супер Форте

  • Прискорює обмін речовин
  • Спалює зайві калорії
  • Знижує відчуття голоду
  • Зменшує засвоєння жирів
замовити

Рідкий Каштан

Ціна: 370 гривень

Надіслати заявку
Залишити відгук
02

Залиште відгук

Олена

Приймаю Рідкий Каштан 2-у тиждень. Вже є результати. 5 кіло пішли. Покращився травлення, з'явилася легкість в організмі. Такими темпами скоро буду влазити в старі джинси))))

Наталія

З підозрою ставлюся до таких речей, Рідкий Каштан мені подарували тому вирішила спробувати. Через завантаженість на роботі не встигала особливо займатися спортом, але обмежувала себе в їжі - тільки здорове харчування. Результат - мінус 6 кіло за місяць. буду продовжувати

Оля

Потрібно розуміти що добавка Рідкий Каштан не «чарівна пігулка" і на додаток до курсу препарата треба обмежувати себе в їжі і займатись спортом. Використовуючи такий комплексний підхід змогла скинути зайві кіло і знову стала подобається самій собі в дзеркалі.

Тетяна

Рідкий Каштан порадила подруга. Через місяць прийому влажу в старі джинси.

Женя

Замовляла Рідкий Каштан на цьому сайті пару місяців назад, результат вразив. А подруга недавно замовила в іншому місці, пропила добавку місяць і нуль результату. Так що замовляйте тільки в перевірених місцях.

Юля

Приймаю вже 8 днів, бачу перші результати, але роботи ще багато.

Ганна

За місяць з талії пішло майже 5 см, а це значить що пішов саме жир. Також почала ходити в зал, так я прискорю ефект ще більше)

Марія

Звичайно якщо лежати на дивані і заїдати добавку булками толку буде мало, але як добавка до фізичних навантажень дуже добре підходить. Сама регулярно її приймаю коли потрібно скинути вагу.

Світлана

Посилка приходить швидко. Приймаю добавку Рідкий Каштан вже 3 тижні. Ваги кажуть -4 кіло (зважуюсь в один і той же час вранці, якщо що). результатом задоволена

Тамара

Приймаю Рідкий Каштан вже другий місяць. Вже досягла результату на який сподівалася. Деякі скаржаться на смак добавки, ну що ж, хто хоче може продовжувати їсти торти з булками, у них смак краще)))